BRYLDOM

O firmie

Firma BRYLDOM powstała 1-go marca 1994r. Od początku działania na rynku zajmowaliśmy się materiałami budowlanymi oraz materiałami wykończenia wnętrz. Do dnia dzisiejszego wyspecjalizowaliśmy się w STOLARCE BUDOWLANEJ/OTWOROWEJ (okna, parapety, drzwi, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia oraz bramy ogrodzeniowe dla przemysłu i do posesji prywatnych, automatyka do bram, rolet i markizy). Towary jak i usługi, które mamy zaszczyt Państwu zaoferować są znanych pod względem jakości producentów a ich cena jest na rozsądnym poziomie.

Okna: AMBERLINE PCV VEKA z okuciami WINKHAUS i aluminiowe ALUPROF, drewniane z sosny, merantii czy dębu i drewniano-aluminiowe URZĘDOWSKI, dachowe okna, wyłazy i schody strychowe FAKRO, VELUX; Drzwi: GERDA, PORTA, VIKKING, DRE, ADECO, INTERDOOR, CAL; Bramy i automatyka: KRISPOL, WIŚNIOWSKI, HORMANN, NICE, SOMFY; Rolety: KRISPOL i PORTOS; Ogrodzenia i Bramy: WIŚNIOWSKI; Markizy: DRAGON; PARAPETY z granitu, marmuru, konglomeratu, marmuru syntetycznego, HDF, MDF-H, PCV i ALU.

Mamy grupy wykwalifikowanych montażystów, pomiarowców posiadających doświadczenie, które nabyli na kursach, szkoleniach u producentów oferowanych przez nas towarów jak i wielu lat pracy z tymi rodzajami towarów i usług. Za priorytet uważamy towar NAJWYŻSZEJ jakości, zamontowany i funkcjonujący poprawnie przez wiele, wiele lat. A także i CENA tego towaru jak i usługi jest na poziomie konkurencyjnym do innych firm. Mamy zaszczyt zaprosić państwa do SALONU, który mieści się w Żarach przy ul. Bohaterów Getta 3 - 50m przed bramą wjazdową do 105-go Szpitala Wojskowego w Żarach.

Prosimy o pytania i sugestie aby móc dostosować się do Państwa wymagań i oczekiwań. Zapraszamy do zakupów w e-sklepie internetowym eBRYLDOM, odwiedzania nas w salonie oraz do częstej wizyty na naszych stronach facebook i youtube.

Firma
BRYLDOM Arkadiusz Majewski
Stolarka budowlana i Automatyka

Żary
ul. Serbska 4

tel. +48 68 363 03 60
kom. +48 508 042 420

mail: info@bryldom.pl

Zapraszamy

od poniedziałku do piątku
w godz. 8-18,
w soboty nieczynne

Copyright © 2015 BRYLDOM